Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Decupominek

Kontakt

  • decupominek@gmail.com
    600 05 69 75
    NIP: 894-130-02-18

  • E-mail:kontakt@decupominek.pl
  • Telefon600 05 69 75
  • Godziny działania sklepupn-pt. 9.00 - 16.00

Decupominek

Decupominek powstał z pasji odkrywania i celebrowania piękna naturalnego świata oraz chęci uchwycenia jego wyjątkowości.

Zapraszam Cię do podróżowania po tym fantastycznym świecie razem ze mną... 

Prowadzę małą manufakturę w środku wielkiego miasta, chcąc tworzyć dla swoich klientów przedmioty unikatowe i niebanalne, w oparciu o przyświecające mi wartości.

Tworzę to, czego brakuje we wszechobecnych centrach handlowych – upominki z duszą, pełne uroku, wdzięku i dobrej energii, jaką wkładam w każdy z nich z osobna. To właśnie chęć obdarowywania najbliższych była jednym z powodów, dla których zaczęłam szukać inspiracji i tworzyć. Teraz pragnę podzielić się z innymi radością, jaką mi to daje, pod postacią wyjątkowych i niepowtarzalnych świec-lampionów
Każda z nich jest tworzona od początku do końca ręcznie, z wykorzystaniem parafiny o najwyższej jakości, bawełnianych knotów oraz naturalnych, suszonych kwiatów.

Nie używam sztucznych barwników ani chemicznych substancji zapachowych, których produkcja zatruwa środowisko, a późniejsze spalanie szkodzi naszemu zdrowiu. 
Wierzę,  że dzięki odejściu od produkcji na dużą skalę, jestem w stanie nadać każdej świecy niepowtarzalny charakter, bo choć istnieją podobne motywy tj.wrzosowe, bratkowe czy stokrotkowe, to każda z nich jest nieco inna- uzyskuje czasem swoje nierówności, czy drobne niedoskonałości a zatapiane roślinki różnią się między sobą, co jest naturalnym efektem różnorodności otaczającego nas świata i stanowi jego cudną właściwość, którą możemy się w ten sposób cieszyć na co dzień.
Ja w pracowni Decupominek znalazłam swoje miejsce na ziemi – pozwól, aby dzieło jakie tam powstaje mogło towarzyszyć i Tobie w każdym miejscu, gdzie znajdziesz swoje serce i gdzie będzie mogło stanowić osobisty dodatek do wspólnych chwil spędzanych wraz z bliskimi, dając radość i wzruszenie.

Zapraszam 
Edyta Markowicz

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
W od 01 do 12 czerwca 2023 jestem na urlopie . Sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia postaram się zrealizować w pierwszym tygodniu po powrocie. Przepraszam za utrudnienia.